Saturday, January 16, 2016

buraya oturabiliriz, karga yok şimdilik /sevgi

şimdiye kadar ben bi yöne, o yönde bişey olduğunu bildiğim için gidiyorum sanmıştım. meğersem aslında o yöne gitmem gerektiğini biliyor ama orda ne olduğunu bilmiyormuşum; hatta orda ne olduğunu çok merak ediyormuşum. demek istediğim, insanların ve dünyanın kendilerini doğru ifade ettiklerinde ne şekilde ilerleyeceklerini çok merak ediyorum. mesela telepatiyi başarabilecek miyiz, uzaylılarla tanışabilecek miyiz, el birliğiyle nüfusu kontrol altına alabilecek miyiz, solucan deliklerini, paralel evrenleri ve diğer boyutları keşvedip her şeyi bi bütün olarak görüp anlayabilecek miyiz? evrenin kendini doğru ifade ettiğinde gideceği doğrultuyu görmeye insan ömrü yetmez tabi ama en azından kendi doğru versiyonumun neler yapacağını görerek merakımı bir nebze tatmin edebilirim. zaten her şey henüz bilinmeyen bir şekilde birbirine bağlı olduğundan, bir şeyi anlarsam diğerlerini de çorap söküğü gibi anlarım gibi geliyor.

yaklaşık bir hafta sonra tekrar moda'ya taşınmış olacağım. bu yüzden acayip sevinçliyim. sevinçli olmama şaşırıyorum çünkü kartal'da oturmaktan bu kadar fazla hoşlanmadığımı bilmiyordum. her şey normal gibiydi.

bi de barış var tabii, onu da en kısa zamanda yanıma alacağım. barış'la çok mutluyum. o denli mutluyum ki birbirimizin aileleriyle tanışacak kadar ileri gittik. birbirimizle evlenmemiz an meselesi. normalde evlilik gibi bişey gündemimde olmamasına rağmen barış'la yapabilirim bunu. hem girişim olarak hem de sürdürebilmek açısından.

neyse kısacası moda'ya taşınmak ve barış çok iyi oldu. bu seçimlerin beni nereye götüreceğini merak ediyorum. sonuçlarını keşvetmesi zevkli seçimler bunlar. o derece iyi şeyler ki bugüne kadar olan her şeyi anlayışla karşılayıp "bu noktaya gelmem için atılması gereken adımlarmış demek ki" diye düşünürken buluyorum kendimi zaman zaman. ama tümdengelim iyi bi yöntem olmadığı için bu düşüncenin üstünde pek durmuyorum.

son olarak şu iş konusunu da güzel bi şekilde çözersem uzaylıları, telepatiyi, paralel evrenleri ve diğer boyutları tek başıma bile keşvedebilirim bence.

No comments: