Friday, September 18, 2009

hiçin içindeki sonsuzluğu yaşıyoruz biz evren olarak

geçen gün msn bozuldu, kimsenin yazdığı kimseye gitmedi, herkes çok sinirlendi. ama asıl ilginç olan yazdıklarımızın o güne kadar gitmiş olmasıydı bence. ben zaten üstünde harf çıkıntıları olan bir şeye basarak yazdıklarımın nasıl olup da karşımdakine gittiğini hiç anlayamadığımdan, gitmeyince hiç sinirlenmedim. yani buna nasıl kızabiliriz ki, benim kartaldan yazdığım birşey tabi ki rusyaya gitmez?

öte yandan yazdıklarımızın gitmesi durumuna çok alışmış olduğumuz gerçeği var tabi. msn bizi bu konuda o kadar şımarttı ki, bi gün bozulsa hemen gıcık olma hakkı görüyoruz kendimizde.

2 comments:

mafiz zamir said...

dogville

Anonymous said...

ağzına sıçiyim gibi yani özellikle kızların favori küfrü olduğundan zaman içinde sertliğini kaybetmiş bir sözcük öbeğidir hatta zaman içinde avantaja bile çevrilmeye çalışılmıştır '' sıçta gözümüz göt görsün'' gibi kauntır ataklarla ama mesela ağzına işiyim dersen çok iğrenç olur birinin ağzına işediğini düşünürsün felan ağzına kusiyim hatta ağzına boşaliyim dersen daniskası(danimarkalısı) olur iğrençliğin halbuki sıçmık bunlar arasında en iğrencidir hele birde mıcır olursa bak mıcır bile yeniden bi sertlik kattı dimi olaya baya hardcore oldu yeterki sıçma, sıçmak çok banal.